ارائه خدمات تخصصی نرم افزار ، وب و شبکه
ثبت دامین، اختصاص فضا
نرم افزار، سخت افزار، وب و شبکه
نرم افزارهای مبتنی بر وب و مبتنی بر ویندوز
  • طراحی وب سایت
  • نرم افزار
  • سخت افزار و شبکه
  • طراحی وب سایت
  • نرم افزار
  • سخت افزار و شبکه
طراحی پورتال
آخرین نمونه کارهای طراحی وب سایت
نرم افزار مبتنی بر بارکد
نرم افزار آرشیو اسناد و مدارک
اتوماسیون اداری
نرم افزار مبتنی بر وب
ParsICT
Search Domain  
ParsICT
   
نرم افزار، سخت افزار، وب و شبکه
نرم افزار مبتنی بر ویندوز
طراحی وب سایت

بخش وب

بخش طراحی وب سایت

تنوع در روش های برخورد با مخاطب، تداوم در ارتباط با مشتریان و پاسخگویی به سوالات و نیازهای آنان فارغ از محدودیت های زمانی و بدون واسطه، صرف هزینه های پایین (در مقایسه با سایر روش های اطلاع رسانی و تبلیغاتی) همه باعث شده تا معرفی و ارائه خدمات و تولیدات شركت ها و سازمان های تولیدی، تجاری و خدماتی از طریق اینترنت  به یكی از روش های متداول بازاریابی و برقراری ارتباط با مصرف كنندگان تبدیل شود.
با توجه به موارد فوق و اینكه در طول سالیان اخیر تعداد كاربران اینترنتی در محدوده ایران افزایش قابل توجهی یافته و كاربردهای سطحی و تفننی اولیه تبدیل به كاربردهای حرفه ای منطبق با رفع نیازهای واقعی جامعه شده است، لازم است تا با ارائه روش هایی فراگیر و جذاب استقبال از سایت اینترنتی طراحی شده را بیشتر نمود و هم اكنون که امكان خرید و فروش مستقیم با توجه به امکان انتقال پول وجود دارد ، زمینه های مشاركت، معرفی و امكانات بازاریابی  و فروش كالا و خدمات شركت ها را فراهم آوریم.
مهمترین نكته بعد از طراحی یك وب سایت خدمات پشتیبانی است، كه بر روی آن وب سایت انجام می گیرد و متاسفانه این نكته ای است كه از دید بسیاری از سفارش دهندگان سایت همواره پنهان می ماند.
بدین منظور مجموعه Pars ICT با تكیه بر سوابق و تجارب علمی و عملی متخصصین خود، در طی مدت فعالیت خود همواره سعی بر آن داشته تا با ارائه خدمات پشتیبانی مناسب، در جهت رفع نیازهای خدمات گیرندگان و پاسخگویی به سئوالات آنان اقدام نماید.

امکانات پیاده سازی شده در وب سایت های طراحی شده توسط این مجوعه ، با استفاده از تکنولوژی روز بوده و تمامی وب سایت ها بصورت سفارشی و با توجه به نیاز مشتری طراحی و پیاده سازی می شوند و در طراحی وب سایت ها از الگو ها و سایت های آماده ، قفل شکسته و یا رایگان که به صورت عام در دسترس می باشد استفاده نمی گردد.

تمامی بخش ها و امکانات وب سایت های طراحی شده توسط این مجموعه بطور کامل توسط تیم برنامه نویسی این مجموعه تجزیه و تحلیل ، طراحی و پیاده سازی شده اند که این مهم این شرکت را قادر ساخته تا تمامی نیاز های مشتریان خود را در خصوص یک وب سایت جامع و کاربردی تحت پوشش قرار دهد .

یکی از مهمترین مواردی که در بین نمونه وب سایت های طراحی شده توسط این مجموعه ملاحظه خواهید نمود تنوع وب سایت ها از نظر نوع ،خدمات و محتوا ارائه شده در آنها می باشد. در نمونه کارهای این مجموعه خدمات متنوع بسیار دیده میشود بعنوان مثال وب سایت شرکتی ، وب سایت تولیدی ، وب سایت فروشگاهی ، وب سایت بازرگانی ، وب سایت سازمانی ، شخصی و همینطور سایتهای خرید و تخفیف گروهی وجود دارد که این نشان دهنده توانایی این مجموعه در برآورد کلیه نیاز های مشتریان در هر سطحی می باشد .

ما تنها یک سیستم که بطور کامل از قبل نوشته شده باشد را به مشتریان خود ارائه نمی دهیم ، بلکه یک وب سایت را در صورت نیاز به صورت کامل طراحی ، برنامه نویسی و پیاده سازی کرده و در مدت ارائه خدمات مشاوره های تخصصی خود را جهت بهبود وب سایت و ارائه خدمات مناسب و در نتیجه بازخورد بهتر برای مشتریان خود ارائه داده و پس از آن نیز خدمات پشتیبانی مناسب و مستمر را در دستور کار خود داریم.

خدمات این مجموعه در بخش وب به شرح زیر می باشد:

طراحی و پیاده سازی وب سایت های اینترنتی

طراحی و پیاده سازی وب سایت های اینترنتی

طراحی و راه اندازی پورتال

طراحی و راه اندازی پورتال

طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب

ارائه مشاوره در جهت برآورد نیاز های طراحی و راه اندازی وب سایت

ارائه مشاوره در جهت برآورد نیاز های طراحی و راه اندازی وب سایت

ثبت دامنه (Domain)

ثبت دامنه (Domain)

اختصاص فضا (Hosting)

اختصاص فضا (Hosting)

ویژگی وب سایت های طراحی شده توسط Pars ICT

اجرای ایده های نو
اجرای ایده های نو و جدید برای تمامی سایت های طراحی شده توسط این مجموعه با توجه به نیاز مشتری جهت هر چه بهتر شدن سرعت و کیفیت سایت جهت جلب مخاطبین و مشتریان بیشتر.

اجرای ایده های نو

طراحی مطابق با سلیقه شما
ما در طراحی الگوی وب سایت طبق استانداردهای وب محدودیتی نداریم و تمامی طرح ها به صورت کاملا اختصاصی به گونه ای اجرا می شوند که گویای فعالیت و خدمات وب سایت بوده و محیطی کاربر پسند با کاربری آسان جهت مخاطبین را فراهم می آوریم.

طراحی مطابق با سلیقه شما

ثبت در موتورهای جستجوگر
ثبت وب سایت های طراحی شده در موتورهای جستجوگر معروف و مهم بصورت رایگان بوده و تمامی استانداردها، قوانین و تنظیمات رایج جهت بهبود رتبه وب سایت شما در موتورهای جستجوگر در نظر گرفته شده و اجرا می گردند.

ثبت در موتورهای جستجوگر

قابلیت انطباق با تمامی مرورگرها
وب سایت های طراحی شده توسط این مجموعه طبق استاندارد های روز طراحی و پیاده سازی گردیده که این مورد باعث بوجود آمدن قابلیت انطباق با تمامی مرورگرهای معروف و پرکاربرد با هر ورژنی را داشته و وب سایت شما همانگونه که طراحی و پیاده سازی می شود در اینترنت دیده خواهد شد بدون هیچگونه تغییر از نظر کیفی و یا به هم ریختگی اطلاعات و صفحات.

قابلیت انطباق با تمامی مرورگرها

مدیریت اطلاعات و تغییرات آسان
از آنجایی که کلیه امکانات و بخش ها توسط این مجموعه تجزیه تحلیل، برنامه نویسی و اجرا گردیده اند، قسمت های مربوط به مدیریت سایت و اطلاعات به گونه ای طراحی و اجرا شده اند که نیاز به دانش و مهارت خاصی نداشته و مدیریت سیستم بسیار آسان می باشد. سیستم مدیریت اطلاعات سایت ها به همراه سیستم مدیریت کاربران بوده و مدیر وب سایت جهت بروزرسانی اطلاعات می تواند کاربران مختلف با سطوح دسترسی مشخص، تعیین نماید. همچنین ویرایشگر متن قوی جهت ورود اطلاعات سیستم در بخش های داینامیک، به همراه امکاناتی همچون نرم افزار Word و امکان درج تصویر، فیلم، Flash و غیره به متن ورودی این امکان را برای شما بوجود آورد است که به راحتی در هر زمان محتویات صفحات را بر حسب نیاز خود مدیریت نمائید.

مدیریت اطلاعات و تغییرات آسان
دسترسی سریع به اطلاعات لازم جهت طراحی وب سایت : نمونه وب سایت طراحی شده ،مشاوره طراحی وب سایت ، مشخصات امکانات طراحی وب سایت
 
طراحی وب سایت
ثبت دامنه، اختصاص فضا